Beypazarı Maden Suyu 200 Ml 6’ Lı Ambalaj

Ürün Kodu: SKU0041

Fiyatı

5,50TL 6,40TL
30 TL üstü Ücretsiz Kargo
En geç 1 saatte kapınızda!
İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.
Ürün Açıklaması
Besin Değerleri
Ürün Yorumları

Beypazarı Maden Suyu 200 Ml 6’ Lı Ambalaj

Ürün içeriğinde 6 adet 200 ml. doğal zengin mineralli su bulunmaktadır. Doğal mineraller içeren su doğal bir içecektir. Yerin en derin katmanlarından çıkar, çıktığı yerin jeolojik özelliklerini taşır ve magmadan aldığı karbondioksit gazının basıncı vasıtası ile yeryüzüne çıkarlar. 

Açıldığında çıkan sesle bile ferahlık hissi veren; bardaktaki köpürerek oluşturduğu görüntüyle canlandıran maden suyu, sağlıklı bir soğuk içecek seçeneği oluşturuyor. Sindirim sorunlarının üstesinden gelmek için de tercih edilen ürün, içerdiği zengin mineraller açısından da vücudu destekliyor.
Ürün, kapağı açıldığında kaynağından yeni çıkmış gibi doğal bir tat ve yoğunluk sunuyor. Yemek sonrası hissedilen şişkinliklerin giderilmesinde oldukça faydalı oluyor. Aşırı terleme ya da su kaybı durumlarında vücuda sağlıklı bir sıvı takviyesi görevi üstleniyor. Ayrıca, canlandırıcı etkisiyle zinde kalmaya da katkı sağlıyor.
Ayranla karıştırılarak, özellikle et yemeklerinin yanında, sıra dışı ama lezzetli bir içecek olarak tercih edilebiliyor. İçine eklenecek bir dilim limon ya da bir miktar limon suyu ile elde edilecek karışım da keyifli içim sağlıyor. Ürün, içecek olarak değerlendirilmesi dışında mineral deposu olması sayesinde saçlara ve cilde güzellik kazandırması amacıyla harici olarak da uygulanabiliyor. Yoğun efor sarf ettikten sonra alınan maden suyu, vücudun ihtiyaç duyduğu elementleri geri kazanmasını sağlayarak dengesini yerine getirirken, yemeklerden önce içildiğinde ise tokluk hissi sağlıyor.
 

Not : 30 TL altındaki siparişleriniz için 6.90 TL kurye ücreti alınmaktadır.

Besin Öğeleri
0
Enerji (kcal)
42
Enerji (kJ)
176
Yağ (g)
0,1
Doymuş yağ (g)
0,1
Karbonhidrat (g)
10,09
Şeker (g)
0

Beypazarı Maden Suyu 200 Ml 6’ Lı Ambalaj - Yorumları

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...